Elit Asya Hotel

Elit Asya Ailesi

Kurşunlar Yapı AŞ. Bünyesinde bulunan, Balıkesir’ in 3 yıldızlı seçkin oteli ELİT ASYA OTEL, Asya Oteller zincirinin Balıkesir de bulunan  Asya Otel ve Bandırma da bulunan Grand Asya Hotelden sonra 3. Hotel olarak hizmet vermektedir.

68 oda 80 yatak kapasitesine sahip olan Elit Asya Hotel Balıkesir şehir merkezinde yer almaktadır. İzmir’e 180 KM, Bursa’ya 152 KM. mesafededir.

Oda Kahvaltı konsepti ile siz değerli misafirlerine in iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Elit Asya Hotel’ de; 3 adet çok amaçlı toplantı ve organizasyon salonu, açık otopark, tüm genel alan ve odalarda ücretsiz internet erişimi ve tüm odalarda çay & kahve set up uygulaması bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal otel hizmetleri sunmak için odaklanan Elit Asya Otel alt yapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve personelini bu yönde eğitmektedir.

Kaliteli ve yenilikçi hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörünün öncüsü olmayı amaç edinmiş ve buna yönelik olarak sahip olduğu vizyon ve felsefe ile siz değerli misafirlerin koşulsuz bir şekilde memnuniyetini sağlamak adına titiz ve samimi hizmet anlayışı ile Geleneksel Türk Misafirperverliğinin sunulduğu Elit Asya Otel’de siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duymaktayız.

Kurşunlar A.Ş.

Elit Asya Ailesi

1980 yılında inşaat malzemeleri satışı ile başlayan ve 1995 yılında anonim şirket olarak kurulan Kurşunlar A.Ş., başarılı geçmişiyle Balıkesir ve Güney Marmara nın önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup; inşaat, inşaat malzemeleri, hazır beton, turizm ve hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Elit Asya ailesine iş başvurularınız için özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

YUKARI